Więcej zszywek z tablicy
mam trochę niższe ale kolor taki sam:) uwielbiam je!
mam takie same;)
Zakupiłam identyczne na wiosnę :D
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
catherine9413
mam trochę niższe ale kolor taki sam:) uwielbiam je!
daccota
mam takie same;)
tryptyk
Zakupiłam identyczne na wiosnę :D