krem Kinder bueno
Polubili:
maroli1111
Sharly
Irin35
ynitrad
oli188
olxax
serafi4502
girls882
ewecka
boredflower
oraz 131 innych użytkowników
konto-usunięte
czym można zastąpić mleko w proszku? :/
sylwjja01
nie rozdrabniajcie sami orzechów laskowych tylko kupcie starte i nie bedzie wyglądało jak smalec.
Karina180
Jesu ludzie wygląd nie jest tak ważny, ważne jak smakuje
DonDes
jak dla mnie to wygląda jakby ktoś wymiotował...sorry ale taka prawda
kazidora
trochę to wygląda jak jakiś smalec z cebulą ;(
bleeee
wygląda jak smalec
Ciasteczkowa99
a jak to zrobić?
bryczek
mało apetycznie wyglada
asia_hiszpania
ktoś próbował? :)
Syllwiaaa
Wygląda jak sałatka :D
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.