krem Kinder bueno
Polubili:
karolajn1992
piskulska
Kamma102
tuptek1985
marys06
Kasia01032510
izabela01
hatshepsut85
avepmhk
mona1490
oraz 131 innych użytkowników
konto-usunięte
czym można zastąpić mleko w proszku? :/
sylwjja01
nie rozdrabniajcie sami orzechów laskowych tylko kupcie starte i nie bedzie wyglądało jak smalec.
Karina180
Jesu ludzie wygląd nie jest tak ważny, ważne jak smakuje
DonDes
jak dla mnie to wygląda jakby ktoś wymiotował...sorry ale taka prawda
kazidora
trochę to wygląda jak jakiś smalec z cebulą ;(
bleeee
wygląda jak smalec
Ciasteczkowa99
a jak to zrobić?
bryczek
mało apetycznie wyglada
asia_hiszpania
ktoś próbował? :)
Syllwiaaa
Wygląda jak sałatka :D
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.