kto nie lubi brzoskwiń?
:)
Polubili:
poproszekawe
karen0404
dominika198708
akj25
Kloii
kasia009300
asiulka0507
asiakalinka
Claireclaire
denoder
oraz 34 innych użytkowników
Ursien
też wolę nektarynki <3
juliaborkowska9
mniam
ivaa15
a ja lubie i brzoskwinki i nektarynki ;p ta srkórka mi nie przeszkadza ;p
wtf1234
lepsze są nektarynki ♥ kocham ♥
lusianka
lepsze nektarynki ;p
beezy161
nie lubię ze względu na tą włochatą skórkę. blee, lepsze nektarynki ^^
generous
Kocham..
myszka486
ja też nie znoszę są ohydne w smaku :(
Cysiek
ja nie lubię :)
Justyneczka_xD
Ja uwielbiam
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.