Które lepsze?
Polubili:
agula94
ola1503
domicella
Zygudka123
lubeczka
mania09
dope
motylek072002
forway
niezaleznaa21
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























rubinowapat
jasne:)
czekoladka351
A dla mnie te kremowo-białe. (:
dope
czarne ;)