które wolicie ?
Polubili:
izolka2
jukagajek
patryncja
NStyles15
marta0928
tiniczka77
PokUsa_33
cappy_love
mini116
anything
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Misiulka2445
ogółem proste, ale w tym przypadku kręcone :)
anything
ombre sa zdecydowanie ladniejsze ba kreconych:)
sylwiab106
Loki,zdecydowanie.
roki05
loki zdecydowanie
CZUMCZUM27
loki:)