kurteczka *.*
♥ !
Polubili:
Hayley21
JedenMoment
OnlyYoou
Aprilynne
Nikcia
kukurydz_a
alicjanawror1313
HakunaMatatta
Gabuu
NoKadi
oraz 236 innych użytkowników
Kingammm
po ile ?
dzusta_xd
w reserved sa.:)
Zuza_18
mam podobną :) *.*
Victori
dwa lata temu kupiłam ja w Zarze
Dynka
ostatnio taką sobie uszyłam ze starej kurtki :)
jagna_
świetna podobną kupiłam dla siostry na urodziny tylko troszkę ciemniejszą :)
koosznikk
mam tala sama :)
smokepuff
identyczne wjechały do sklepow NEW YORKER ;) sama przymierzałam :)
ejpysia
Mam prawie taką samą ^^
kukurydz_a
ja mam podobną, ciut ciemniejszy jeans, taki bardziej niebieski i szare rękawy:) bardzo ją lubię :)
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.