Ładna ?
:3
Polubili:
embryo
debrised_hermess
adaadaa
Tusiaczek
MakeupbySara
_inspiration_
malinka05
jagoda077
violek_94
MkCaffe89
oraz 10 innych użytkowników
HLD16
ile kosztuje takie cudo? *_*
alksandraw338
mam bardzo podobną z H&M :) śliczna :)
vonme
Stradivarius :) mam prawie identyczną, ale jest niepraktyczna, bo przy większej ilości rzeczy w torebce wszystkie zatrzaski się rozpinają...
Katerina996
H&M :3
Marlenaaaaxd
Siostra kupiła , nie wiem gdzie ale dała zdjęcie :3
paulinax1
gdzie?? :) tez chcę
violek_94
gdzie taka dostane ? :)
debrised_hermess
Śliczna! :)
Moxi
tak :P
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.