Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

manicure
*-*
Wianuszek z warkocza dobier...
mak
mak
:) ;)
...
...
...
...
makijaz
upięcie weselno/studniówkow...
Delikatne makijaże na studn...
N A I L S - EsKrygier ♡♥♡♚
Ładne :)
nude <3
idealne.
*.*
###
szybki przepis na obiad
Naszyjnik dostępny na cmsty...
Naszyjnik dostępny na cmsty...
...
paznokcie ze złotem
...
:) :)
kazy02

kazy02 od Brajanswag69

Dodane 2.01 o 21:25
Przypięte z Ładne? :)
Obserwuj
Ładne? :)

Ładne?

:)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

AnjaLul

no muszę spróbować na sam lakier..a na kuleczki może jakiś utwardzacz. :) ale najpierw to muszę je kupić:D

2  |  2.01 o 22:37  

AnjaLul

dzięki:) a to na zwykły lakier się przyklei czy musi być żel?

 |  2.01 o 21:44   Pokaż odpowiedzi

lizakowaxd

Np. w Rossmannie ;)

1  |  2.01 o 21:17   Pokaż odpowiedzi

koloroweciasteczko22

ładniutkiee ! :)

1  |  2.01 o 20:45  

AnjaLul

bardzo:) a gdzie te kuleczki można kupić>?

1  |  2.01 o 20:44   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: