łamaniec językowy;)
Polubili:
kisielmniam
irinaparis
Jestem_Gruba
beebee
juti1656
lovexmexbaby
limone
YellowMidnight
Anabell13
Ilonka95
oraz 60 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























asiah98
to dlatego Polki zajebiście całują ;)
lusienka_18
jeee ;D udało mi się ;D pomyliłam się zaledwie 3 razy :P
lucynastefaniak
połamania języków