łapacz snów
Polubili:
ewakupiec
olka29101996
Samash
blondii96
Daniiels_s
czarna90
kulawiak15
madziacbr
pati_pati
Użytkownicy także przypinają:




























inousis
Każdy ma swój indywidualny poziom bólu :)
pati_pati
Takie może trochę banalne pytanie do osób posiadających tatuaż: w skali od 1-10 jaki jest ból?