Więcej zszywek z tablicy

TVD&TO

kocham ♡♡
...
The Originals
...
Mry Mry
...
Girl Power
Podrywanie siostry zawsze n...
sweet
...
Rodzinka
Freya...
Nik i Kol
Najlepszy <3
Kol <3
przynajmniej jeden dzień by...
Ten sezon należy do Enzo ❤
❤.❤
Tęsknię...
a feee...
Nie lubię jej. A wy?
❤❤❤
wczorajsze znalezisko
....
...
Damon jest wszędzie...
Demi306

Demi306

Dodane 3.02 o 21:33
Obserwuj
Liv

Liv

Zgłoś naruszenie

zimna_jak_lod

Nigdy jej nie lubiłam (może tylko w dwóch/trzech scenach), a po ostatnim odcinku to już w ogóle...

 |  8.02 o 19:03  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: