Więcej zszywek z tablicy
robiłam i jest to niebezpieczne,bo zjem duuużo więcej. a tak jak wcinam ze słoika to w pewnym momencie mnie zmuli:-)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
konto-usunięte
robiłam i jest to niebezpieczne,bo zjem duuużo więcej. a tak jak wcinam ze słoika to w pewnym momencie mnie zmuli:-)