<3
Polubili:
wiktori069
Muminek0503
goosebery23
Edzik19975
Sasza12321
Dingdangdong
asia152
ana091
Iness_02
ew1404
oraz 18 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























handyb
Ja mam prawie identyczne i są bardzo wygodne :D
muminova
piękne!
Ineczka23
śliczne :)
ptysie
Mam identyczne:-)