Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

...
herbata+książka=szczęście &...
Znacie jakąś książkę wartą ...
Wszystko czego potrzebuje &...
Czekamy na 22.10 :3
czekamy na 4 sezon <3
Dlaczego na zszywce nie ma ...
...
...
...
Omg ^^
... ^^
... O.o
...
...
...
so cute :3
...
...
...
piękne :3
...
... <3
...
... <3
...
Aleksa15

Aleksa15

Dodane 24.12 o 1:23
Obserwuj

<3

Polubili: GirlWithScars
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: