wieri

wieri

Dodane 14.09 o 19:40
Obserwuj

<33 miley

Zgłoś naruszenie

wieri

Przepraszam już nie będę mamo.

1  |  18.09 o 16:35  

konto-usunięte

No niestety przeszkadza gdyż przeglądając daną sekcję (w tym wypadku sztukę) mam nadzieję nie natrafiać na rzeczy z tą sekcją nijak niezwiązane.

 |  1 17.09 o 22:04  

wieri

W czym widzisz problem. Moja zszywka . równie dobrze możesz tu nie wchodzić jak cię to tak bardzo 'razi'. Zajmij się swoją a nie zawracasz takimi beznadziejnymi sprawami głowę.

1  |  17.09 o 14:56  

konto-usunięte

No tak, ale zdjęcie typu "samojebka" to nie sztuka. A jeżeli już ją tak podziwiasz to od tego jest dział "ludzie", no chyba że się uprzesz to można to również zaliczyć do "mój świat", "pozostałe" lub "fotografika i grafika".

 |  1 16.09 o 22:41  

wieri

Boże dziewczyno. Co się tu na tej zszywce nie zrobi i tak bd źle. Dla mnie sztuką jest to co Ona robi i jak to robi., dlatego ten folder jest w tej 'sekcji'. / bang.

1  |  16.09 o 18:50  

konto-usunięte

Wiesz, nie za bardzo rozumiem zamysł tego zdjęcia, a szczególnie tego, że znajduje się w sekcji zatytułowanej "sztuka"?

 |  1 15.09 o 22:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: