W czym widzisz problem. Moja zszywka . równie dobrze możesz tu nie wchodzić jak cię to tak bardzo 'razi'. Zajmij się swoją a nie zawracasz takimi beznadziejnymi sprawami głowę.
No tak, ale zdjęcie typu "samojebka" to nie sztuka. A jeżeli już ją tak podziwiasz to od tego jest dział "ludzie", no chyba że się uprzesz to można to również zaliczyć do "mój świat", "pozostałe" lub "fotografika i grafika".
Boże dziewczyno. Co się tu na tej zszywce nie zrobi i tak bd źle. Dla mnie sztuką jest to co Ona robi i jak to robi., dlatego ten folder jest w tej 'sekcji'. / bang.
wieri
Przepraszam już nie będę mamo.
konto-usunięte
No niestety przeszkadza gdyż przeglądając daną sekcję (w tym wypadku sztukę) mam nadzieję nie natrafiać na rzeczy z tą sekcją nijak niezwiązane.
wieri
W czym widzisz problem. Moja zszywka . równie dobrze możesz tu nie wchodzić jak cię to tak bardzo 'razi'. Zajmij się swoją a nie zawracasz takimi beznadziejnymi sprawami głowę.
konto-usunięte
No tak, ale zdjęcie typu "samojebka" to nie sztuka. A jeżeli już ją tak podziwiasz to od tego jest dział "ludzie", no chyba że się uprzesz to można to również zaliczyć do "mój świat", "pozostałe" lub "fotografika i grafika".
wieri
Boże dziewczyno. Co się tu na tej zszywce nie zrobi i tak bd źle. Dla mnie sztuką jest to co Ona robi i jak to robi., dlatego ten folder jest w tej 'sekcji'. / bang.
konto-usunięte
Wiesz, nie za bardzo rozumiem zamysł tego zdjęcia, a szczególnie tego, że znajduje się w sekcji zatytułowanej "sztuka"?