<3<3
Polubili:
kamilciagg
duska995
dariaa96
asia13428
myszka9755
olka29101996
asia1405
mimi000
smilingly7
greatcoffee
oraz 1 innych użytkowników
asia13428
O Boże!! To chyba moja ulubiona scena z filmu!! <3 <3
Darkness29
glupi stereotyp
rysioxox
jakby grey nie byl taki bogaty to by sie juz wam ta powiastka i filmidlo tak nie podobalo xD
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.