<><
Polubili:
kaisilfaisyram
Fayra
Aniacrazy
czukczi
xxcandygirl
rauralala
wikara
haappy
ewelinaolesiuk
DzieckoMgly
oraz 5 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Akizuki
ja swojemu zrobiłam coś takiego ;] zszywka.pl/p/troche-pozno-wrzucam-ale-zrobilam-t-13892519.html
izaem74
aj choc raz cos bys uszyla swojemu:-)
remusis
Ojej, tyle pracy dla jednego kubka z herbatą?