lubię to ;)
Polubili:
MufinkowyLubis
NuTkA2001
juleczkiee
beguinlubialaske
madzik962
Kaala2003
sunriseavenue
keepcalmandsmile
kicia7212
Moniczka21365
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne