lubię to ;)
Polubili:
al_lu
olliii
Maja052002
olakik1
Mela341
klasycznaxd
marti12998
SweetGirl2005
kasia1013
kasia20205
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne