lubię to ;)
Polubili:
natalia181989
izulka0309
KKulkkka
Tycha77
fochild
mermaidmary
Olcik_k
Wika0322
NextEx
superkanoik
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne