lubię to ;)
Polubili:
Malopena
karofenty
Req449
agson_9
flika12
potwooorek14
anetax01
al_lu
kalekipingwin
olakik1
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne