lubię to ;)
Polubili:
damulka
xmaggie
Vanessa_
aladziak20
OnlyYoou
kalekipingwin
gabigabi157
NextEx
keepcalmandsmile
wiktoria_kaiko
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne