lubię to ;)
Polubili:
Katred
mermaidmary
Inka_Li
potwooorek14
suflet11
zenosyne
Z_o_c_h_a
ukonentowany
klaudiaa02
klasycznaxd
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne