lubię to ;)
Polubili:
NuTkA2001
Kamiila90
werooniaa
Indestructible
rumiannka
patiszu
marzenkus95
klasia11
aladziak20
agula97
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne