lubię to ;)
Polubili:
JADOMII
kasiula3100
czeko007
rooshgirl
Zszywka22
damulka
Martini_Art
_pongfin_
melka676
iguuuz
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne