lubię to ;)
Polubili:
Req449
natalia_k2
Little__Me
dhalia
agusiab222
kotek2345
Olczas
czeko007
karofenty
Wika0322
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne