lubię to ;)
Polubili:
Adka00
beautiulthinks
kasia20205
vgabiv
agula97
badgalsandra
kicia7212
Zszywka22
Clevennnn
kotek2345
oraz 248 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























beautiulthinks
kocham! Noszę co dzrui dzień do szkoły! Sprawdza się idealnie. Wygląda BOSKO
bylinka0004
jak upleść coś takiego?
Reksia333
nawet...
OnlyYoou
ładny kolor włosów :-)
kamilkotek
nawet fajne