łzy w oku
Polubili:
EmoAndRoll
JustynaFarbaniec
Cassandra
mascarpone
high94
soolfs
lolopuppy
ceadr
ichayep
KatBuna
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























chachulska
Ciekawa jestem jakiej firmy sa te kredki i jaki rodzaj ich...
Oshinek
chyba kupie sobie kredki
almeczka
Mega...choć te pierwsze szkice koślawo wyglądają,ale efekt...masakra..
high94
Prześlicznie!! ;o
Kloii
Niesamowite. :D
emka03
Booże, TALENT!