macie tak samo?
Polubili:
Mazzi
zrazik69
truskafffka_
Sylwiu
gugu2001
Lilykawaii
Reina_Wiki
Princessamajaa
Alexandra5
justysia7
oraz 64 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























PinaPisz
taaa! odwieczna zmora!
locust
a no jest to problem... u mnie zazwyczaj jest tak, ze mam za krótkie nogi, albo za szeroki tyłek w stosunku do talii(odstają)
justynaxdd
Najgorzej z nogawkami xd
ruda06
taak . ja ostatnio kupiłam takie dopasowane idealnie w pimpkie i drugie w sinsay . dodatkowo z laykry
agniesia91
mam ten sam problem ;/
frozen333
W Pepe jeans nie jest ciężko, ale tak tanio też nie ;d
malinovelove
taaak