mała modnisia :-D
Polubili:
black_sweety_soul
malowanka
zielina14
pysiak13
rich_girl_baby
LMLB
angelika0609
your__heroine
karoliniak13
ziutkoska
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kronenbergerkarolina
i o to chodzi !!! sama rozpieszczam swojego syna :)
dront
zal mi takich co robia z dzidziusiow ksiezniczki i same markowe ciuchy od najmlodszych lat wozek tez nie tani na moje oko z 5tysi tez go widzialam na wystawie
Karmeleek
to aż smutne ;(