mała modnisia :-D
Polubili:
pysiak13
rich_girl_baby
olbig
juliix5214
your__heroine
zielina14
ziutkoska
ewa21
karoliniak13
malowanka
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kronenbergerkarolina
i o to chodzi !!! sama rozpieszczam swojego syna :)
dront
zal mi takich co robia z dzidziusiow ksiezniczki i same markowe ciuchy od najmlodszych lat wozek tez nie tani na moje oko z 5tysi tez go widzialam na wystawie
Karmeleek
to aż smutne ;(