Marzenie <3
Polubili:
honcia111
justajustysdzasta
acer
violek_94
blueb
michasia2000
missyou98
smerfeta
catherine9413
kasia198
oraz 181 innych użytkowników
Suuchaa
MAGIA*_*
raspberrygirl16
piękne
agss
najcudowniejsze* .*
GwiazdeczkaSiwa
cudenka
__Sonia__
Nie za dużo? Przesada!
konto-usunięte
omomomo *,*❤
lonely_01201
jak ktos piekny to i bez tego bedzie wygl cudownie :) bo wkoncu makijaż jest po to by podkreslac urode, nie ja tworzyc ...
ninkanad
<3 CHCĘĘĘ chcę bardzo :D
Dagsonik
Ojjj ! Cudo
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.