Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

piękne :D
boskie !
ćwieki :)
łaał :d
....
odważnie ;)
:oo
mhmh :D
ohh :)
vanssss ;D
meega ;) kto ma?
czyściutkie :D
trolololo
;))
neonowe
a wy jakie macie conversy? :D
marmurki^^
słodka :D
kto ma ?
urocza :)
...
ładny. jak ktoś chce to moe...
....
oryginalna, co myślicie ?
modna koronka, świetne !
ciekawa.
smile_love

smile_love od Dareczka

Dodane 30.10 o 18:26
Przypięte z spódniczka :)
Obserwuj

megaa ♥

Polubili: mindnsoulspa syllvia
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

konto-usunięte

zobacz jak zrobić? lub po prostu kup spódnicę u HandMadeDiamond.blogger.com

 |  26.04 o 8:44  

Blond_rudzielec

Ja ostanio widziałam bardzo podobną w H&M ;) I właśnie weszła w moje posiadanie ;P

 |  13.12 o 16:48  

Lens

Ludzie, to zdjęcie krąży po necie już ładnych kilka lat.. Jak sądzicie, że ktoś wam teraz znajdzie sklep, w którym kupiono spódniczkę do tej sesji, to jesteście strasznie naiwni... JuastAnnie, ta spódniczka nie ma wysokiego stanu. jak się przyjrzysz, to jest to normalna krótka spódniczka z koła, tylko podciągnięta do góry i zapięta paskiem poniżej jest 'normalnego' pasa (w sumie to chyba taki mini karczek bardziej jest).

 |  22.08 o 12:17  

JustAnnie

szybko... no nie wiem czy taka znów prosta do uszycia... wysoki stan- zapięcie musi być idealne, dół z koła chyba bo układane fałdki to już chyba nie będzie taki efekt a spódnica piękna

 |  18.07 o 0:27  

aga_95

własnie, gdzie można ją dostać? <3

 |  10.06 o 14:46  

patryszka

like like like <3

 |  24.04 o 18:20  

czarna280

nic dodać nic ująć ....:)

 |  17.04 o 7:33  

weronika2722

oo uszyć a to ciekawe ale bluzeczka tez śliczna...

 |  15.04 o 13:45  

KiniaMajchrzak

taką to samemu można bardzo szybko uszyć :)

 |  13.04 o 12:32  

kamcia_29

jest świetna :D więc gdzie można podobną dostać ?? ;)

 |  11.04 o 17:19  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: