Więcej zszywek z tablicy
A mi się właśnie podoba. Uważam, że ładnie wygląda.
hm...lubię jej piosenki ale bez teledysku,ale ta sukienka mnie przeraża.dlaczego,miley,dlaczego??
ale okropne sukienka beznadziejna -.-
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
3
1
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
17Lancy19
A mi się właśnie podoba. Uważam, że ładnie wygląda.
Stworeq_00
hm...lubię jej piosenki ale bez teledysku,ale ta sukienka mnie przeraża.dlaczego,miley,dlaczego??
asiaaaaa96
ale okropne sukienka beznadziejna -.-