Misa z liści
Polubili:
Love_Music
Edysia0709
AgnieszkaTokarczyk
malinriba
ZieloneChmury
seba0127
monikaa_273
Kiniakinio
aga18180
aneta5995
Użytkownicy także przypinają:




























ciekawska_89
Jauzywalam wikolu
Edysia0709
a jakiego kleju użyć do tego typu prac?
ciekawska_89
Nie pokruszy, osobiscie mam taka w domu,bo zrobilam. Smarujesz ja klejem,zeby usztywnic, pozniej prysnelam to jeszcze lakierem.
innocent_envy
Biale to chyba balon, ale taka miseczka chociaz sliczna, raczej nie postoi zbyt dlugo, bo sie porkuszy :/
ZieloneChmury
Dzięki ;)
didaska
Pewnie kula ze steropianu :)
ciekawska_89
Balon :)
ZieloneChmury
to białe to co to jest ?