Mistrz i Małgorzata
Polubili:
gabi90
kariBB
tuti123
PerSer
daria12315
szczwana123
angel343343
Chaos_juliss
oli369
Monika2424
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Adelind
Kocham tą książkę- jedyna lektura która nadobowiązkowa którą czytałam w liceum
sartist20
kurde to o mnie