Mistrz i Małgorzata
Polubili:
zochaw2001
bellissima_a
edyta1716
Whatever_Whatever
amanda1996
martttzeta
Maddiee
czekotubka831
daria12315
Anonim7777
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Adelind
Kocham tą książkę- jedyna lektura która nadobowiązkowa którą czytałam w liceum
sartist20
kurde to o mnie