Mistrz i Małgorzata
Polubili:
czekotubka831
angel343343
princessofNewYork
Truskaweczka08
AleksandraAnna98
PerSer
martttzeta
bellissima_a
Whatever_Whatever
daria12315
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Adelind
Kocham tą książkę- jedyna lektura która nadobowiązkowa którą czytałam w liceum
sartist20
kurde to o mnie