Więcej zszywek z tablicy

MODA

...
...
Ślicznie
jest piękna
Idealna na lato
...
*-*
white&gold
:) :D
♡♡♡
...
cuuudowna stylówka <3
psotny króliczek :)
boska <3
słodzik
[[[
....
Sukienka z falbanką
wooow !
...
...
szarość od Magda934 z 26 wr...
***
sukienka + trampki = <3
...
Arezzo
drobinka1191

drobinka1191

Dodane 18.09 o 18:07
Obserwuj
mmmm

mmmm

Zgłoś naruszenie

atramentoowa

na żywo nie jest taka ładna koleżanka miała taką na balu i nie wyglądała jakoś super

 |  18.09 o 19:51   Pokaż odpowiedzi

lenorek69

na allegro to jest japanstyle. Ładna ale w sumie tylko tu na zdjeciu

 |  18.09 o 19:34  

niusia0135

Gdzie mozna taką kupić?

 |  18.09 o 18:44   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: