basaya

basaya

Dodane 16.09 o 0:19
Obserwuj

mniam deserek :>

Zgłoś naruszenie

basaya

niestety trafiłam tylko na zdjęcie bez przepisu :/ ale wydaje mi się że shiwona dobrze myśli :)

 |  16.09 o 11:20  

shiwona

napój być może gazowany, może sok, schłodzony, bita śmietana... dobrze myślę?

 |  16.09 o 7:41  

kasiula1997

Jaaakkk?? :)

 |  16.09 o 7:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: