moja czuprynka :)
Polubili:
mlist
karolina13_141
awkward98
DonDes
emce_kwadrat
Myszkaa1906
loovehemppp
niesia2
vaniliasweety
Agu_xd
oraz 94 innych użytkowników
Bambi007
super :)
emce_kwadrat
piękne włosy! zazdroszczę :)
wiktorynkaaaa
masz może zdjęcie fryzurki od przodu? bardzo mi się spodobała i myślę żeby takze ja sobie zrobić ;)
angrybirds
co to za kolorek tez chce taki ? może znasz firmę lub numer farby ?
Rosemaryy
śliczne włoski :)
shadowchunter
jakich odżywek używasz?
meeerys
co to za kolor??
Gosiaa_1
Co to za kolor? Cudowny *,*
ammanik
Śliczne:D
ugibugi
ładny kolor
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.