moja czuprynka :)
Polubili:
ola12
Bambi007
klaudiaa02
Iza2606
ammanik
style25
Kornellia
werciak13
Agu_xd
an92900
oraz 94 innych użytkowników
Bambi007
super :)
emce_kwadrat
piękne włosy! zazdroszczę :)
wiktorynkaaaa
masz może zdjęcie fryzurki od przodu? bardzo mi się spodobała i myślę żeby takze ja sobie zrobić ;)
angrybirds
co to za kolorek tez chce taki ? może znasz firmę lub numer farby ?
Rosemaryy
śliczne włoski :)
shadowchunter
jakich odżywek używasz?
meeerys
co to za kolor??
Gosiaa_1
Co to za kolor? Cudowny *,*
ammanik
Śliczne:D
ugibugi
ładny kolor
Użytkownicy także przypinają:



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.