Więcej zszywek z tablicy
[wyświetl email]
Zabieram się za uszycie następnej, więc tą mogę sprzedać za jakąś niewygórowaną kwotę. oluszka!@gazeta.pl
Ile sobie cenisz za taką?
wow...szacun...Piekna
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
0
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
oluszka1
[wyświetl email]
oluszka1
Zabieram się za uszycie następnej, więc tą mogę sprzedać za jakąś niewygórowaną kwotę. oluszka!@gazeta.pl
dyneczka
Ile sobie cenisz za taką?
adatje
wow...szacun...Piekna