moje dzieło :)
Polubili:
pitupitaj
Justyneczka_xD
magdakrasz1
_madzka20_
Lizaczek222
Julson_69
zioomek
maja21398
tiniczka77
poproszemuffinka202
oraz 23 innych użytkowników
wercia8903
;D
Seba1234567
no a jak ..
wercia8903
hahaha beka ;d widać że niezły artysta z 'Ciebie' hahah ;]
patka101198
widziałam to na grafika wilki w Googlach ;p
Justyneczka_xD
Piękne ♥
Kahori0902
fajne :)
Seba1234567
heh no spk.
clear
Wybacz, już tyle razy widziałam to w internecie, że za bardzo nie wierzę.
Seba1234567
a co?
t_r_u_s_k_a_w_k_a
To naprawdę ty narysowałeś? <3
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.