mrrr :*
Polubili:
kissme17
sonka19
xoxo2
julka1418
JustynaRembowska
Norax3
iwona1232
wera123
misiula_1313
werciak13
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























takbardzook
są naprawde mega wygodne, zwlaszcza na dluzsze wyprawy. chodzą 'za ciebie' i świetnie sie prezentuja, polecam:)
beezy161
Roshe run'y? Ktoś ma i może się o nich wypowiedzieć? Bo planuje kupić, a chciałabym zasięgnąć różnych opinii, nie tylko z gotywych recenzji. Dzięki z góry. ;)