na co dzień ;)
Polubili:
imperfect00
thesmileee
dementia
karolina09_09
Jagudkaa
gwiazda235
wonderfulllllll
Loffme
photographyofworld
skyy93
oraz 122 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kingutka
no ładnie, ładnie... ale pisze się "codzień" tak na przyszłość
emilka878
piękny
lolkaolka
allegro.pl/koszula-dzinsowa-jeansowa-hm-nowa-xs-34-i3576857696.html bardzo podobna koszula nowa H&M zapraszam
kochajmnie
,ładnie .;)