na co dzień ;)
Polubili:
kingahoran
redlynx
dior23
KlaudiaS
Mikusiaa
klaudiaantosz19
dreams17
roksibaybe
harlequinforest
photographyofworld
oraz 122 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kingutka
no ładnie, ładnie... ale pisze się "codzień" tak na przyszłość
emilka878
piękny
lolkaolka
allegro.pl/koszula-dzinsowa-jeansowa-hm-nowa-xs-34-i3576857696.html bardzo podobna koszula nowa H&M zapraszam
kochajmnie
,ładnie .;)