na co dzień ;)
Polubili:
KatBuna
innainna
wikimarko
monika12129
rainbowstrength
dementia
Ciemna_strona_mocy
lovekrowexD
magdalena28041986
patryszka100
oraz 122 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kingutka
no ładnie, ładnie... ale pisze się "codzień" tak na przyszłość
emilka878
piękny
lolkaolka
allegro.pl/koszula-dzinsowa-jeansowa-hm-nowa-xs-34-i3576857696.html bardzo podobna koszula nowa H&M zapraszam
kochajmnie
,ładnie .;)