na co dzień ;)
Polubili:
Sabinaxdd
babiii00
vivienn1985
notfat
levander199
KASIA_87_
xteenagedreamx3
sweet_dream
anra
baniaaa
oraz 122 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kingutka
no ładnie, ładnie... ale pisze się "codzień" tak na przyszłość
emilka878
piękny
lolkaolka
allegro.pl/koszula-dzinsowa-jeansowa-hm-nowa-xs-34-i3576857696.html bardzo podobna koszula nowa H&M zapraszam
kochajmnie
,ładnie .;)