Neuschweinschtein, Germany
Polubili:
jaggyjaggy
olcciiia
fancygirl
Fashionistka022
andzelika266
Turkusova
Misia426
coockies2
mania002
BIGBOSS
oraz 155 innych użytkowników
Kiko09
Bilanz tam ❤️❤️❤️
ms3
na mnie wrażenia nie zrobił, ale zamierzam jeszcze zima pojechać i może będzie lepiej :-)
misti102
bylam, polecam:) jest pieknie nawet jak leje, zwiedzanie trwa 30 min, dostaje sie automat z przewodnikiem po polsku, bardzo barwne wnetrza, mają zaledwie 100 lat, ale robi wrazenie zwlaszcza z zewnatrz
sassy_edi
byłam
Fashionistka022
chyba muszę to zwiedzić *,*
martynkamartycha
masz zdj z netu
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.