Niebieskie cudo
Polubili:
heziuu
Angelaa11
mufina2
Paula_2379
weronika212
AleksandraGral
konwalia
pati84
agrudowska
izka9314
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























szabi78
mam taką - pomarańczową do furii mnie doprowadza zamykanie/otwieranie jej na mieście/zakupach.
Natka404
ładna ;]
julunia199610
fajna..