nike do biegania <3
Polubili:
Grzywacz
SiempreMadridistka
lalunia106
dreamer_13
michalina1999
sylwka_334
knowledge
Nandini
Mewciaax3
TinaCris
oraz 51 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























selina88
polecam kupilam sobie takie same so swiete ..... nike free run 3.0 model
selina88
120 euro juz idzie dostac za 100 euro
Czarna632
Mum please! <3
anecia16_90
jaka cena butów w Niemczech? sa piękne.
Zaasiaa
ja mam Nike Free i są to najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam na nogach :) Lepiej niż w kapciuszkach. I są dostępne normalnie u nas w PL.
selina88
polecam te buciki sa mega wygotne i lekkie nazywaja sie nike free dostempne w Niemczech
Veektoria
hmm raczej wątpię by były już u nas...