No to zdrówko.
Chora...
Polubili:
dora86
ARIADNA33
kasiaczzzz
Hellas26
darunia484
olcia162
Pheebs
Izuzu
InesFenix
RockDream
oraz 5 innych użytkowników
Hellas26
Jak tam gile jeszcze się ciągną, bo ja jak na razie tylko kicham, wiatr i 16 C z 35 niedzielnego to szok w gumowcach, woda w morzu jeszcze ciepła ale na zewnątrz to zimno gdy wieje tak, że trudno iść na ulicy. W górach śnieg.
Sylonix
uuu, a czapeczka z biedronki była?
Truskaweczka_22
zdrówko :(
ARIADNA33
Zdrówko
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.