Kira91

Kira91

Dodane 31.08 o 20:39
Obserwuj
No właśnie...

No właśnie...

Polubili: lilith9
Zgłoś naruszenie

wisna77

Podzielam zdanie, że też musiało to się tak skończyć, a było tyle szczęśliwych par. Jest jeden plus - może będzie więcej Rolanda, to najsłodszy dzieciak jakiego widziałam :)

1  |  31.08 o 22:42   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: