norweski kot
Polubili:
truskafka
Bellesa
fea
juluja
innadziwna
kinialove
LessIsMore
daisy_24
kasiulqa92
kamila3333
oraz 14 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Kicia690
boskie są. A ja mam tylko persa
lucyfraktor69
słodki
truskafka
Mam tez takiego puchacza, ale ten jest boski ;D