nosiłabym
Polubili:
aniolek94
kokainowa
blondiness
frozenheart
KawaiKimiko
bombel09
Mila22
klaudiadudek2000
blackchery
Użytkownicy także przypinają:





















![[treść usunięta]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0386/thb_1938.jpg)






blackchery
przydałaby mi się taka na 1oo-dnówke, jest śliczna. :) niestety ten dzień nadchodzi a ja dalej bez sukienki :(