o to to
Polubili:
Whatever_Whatever
mil_a
estela
Muerte15
SlodkaElsa16
Swats
mikunia131313
Alex_punk
agss_02
Użytkownicy także przypinają:




























shanti1993
Taaa, bo depresja jest taka fajna. Nie należy trywializować problemu.
Chelton
Trzeba umieć odróżnić te dwie rzeczy. Niektórzy są leniwi z natury, to wtedy rzeczywiście jest pseudo-depresja.