o to to
Polubili:
mikunia131313
agss_02
estela
Swats
Whatever_Whatever
mil_a
Muerte15
SlodkaElsa16
Alex_punk
Użytkownicy także przypinają:




























shanti1993
Taaa, bo depresja jest taka fajna. Nie należy trywializować problemu.
Chelton
Trzeba umieć odróżnić te dwie rzeczy. Niektórzy są leniwi z natury, to wtedy rzeczywiście jest pseudo-depresja.