Oby tak się stało..
Polubili:
angould
nataliaprzyborowska0
hanka09_12
KasicaM93
olciaMhee
Mamba20
Pieguskowataa
sinderella
white_lk
_black_rainbow_
oraz 37 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Calbby
same mądrosci
nelinka
Co dajesz to dostajesz a co siejesz to też zbierasz:)
holka777
Wiemy, wiemy, to podstawa wierzeń buddyzmu. Ale ja też wierze, ze każde działanie ma swój skutek, to co dajemy to odbieramy w życiu.
Whatever_Whatever
Ale wiesz, że karma odnosi się do przyszłego życia?