Oby tak się stało..
Polubili:
Najkaax33
OnlyYoou
Mamba20
alfiky
sinderella
magdallenaa94
Mgosia13
Hannna
Avalon12
KasicaM93
oraz 37 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Calbby
same mądrosci
nelinka
Co dajesz to dostajesz a co siejesz to też zbierasz:)
holka777
Wiemy, wiemy, to podstawa wierzeń buddyzmu. Ale ja też wierze, ze każde działanie ma swój skutek, to co dajemy to odbieramy w życiu.
Whatever_Whatever
Ale wiesz, że karma odnosi się do przyszłego życia?