Oby tak się stało..
Polubili:
Gejbex
hanka09_12
angould
olciaMhee
Dy5kowa
Avalon12
marysia_kwiatek
KasicaM93
Adziami
SlodkaElsa16
oraz 37 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Calbby
same mądrosci
nelinka
Co dajesz to dostajesz a co siejesz to też zbierasz:)
holka777
Wiemy, wiemy, to podstawa wierzeń buddyzmu. Ale ja też wierze, ze każde działanie ma swój skutek, to co dajemy to odbieramy w życiu.
Whatever_Whatever
Ale wiesz, że karma odnosi się do przyszłego życia?