oczywiście <3 :(
Polubili:
dyshaa18
kinia1599
MaGaDa
kadistoessel
zuzu1797
heheszek1206
MonikaDyba
Zzza
KochamCieMisia
M_onikk
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























dyshaa18
tak
lyga3
bez zastanowienia, tak!
notka67
nie wolalabym by był cały i zdrowy i szcześliwy z nna
Syberianka
Mysle, ze nie, ze nie ma opcji. A czuje, ze tak, ze chocby dzis. Uczucia czasami sa do bani...
cappuccino94
tak. najpiękniejsze 4 lata. tak.
jasia_k
nie, nigdy.
aniaaxdd
Trudne pytanie
pleasantly
Nie