od czekolady...
Polubili:
Kurczak01
limone
SWEETsuza
Niitkaa
sylost16
Mrussiaa
_oriannn
klaudia1140
Tatiana3219
ola14771
oraz 43 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Kirjava
Przeraża mnie to, jak ktoś je przerobił w photoshopie :O
stawiamnamleko
Chciałabym mieć takie śliczne ząbki :)
Affee20
nie od czekolady tylko od pożywienia które zostaje między szczelinami zębów, np chleb, chipsy itd. Czekolada rozpuszcza się, a np resztki chipsow, które pozostają na długo powodują osadzanie się kamienia nazębnego. Albo po posiłku (jeśli nie możemy wymyć zębów) należy zuć gumę albo chociaż przeplukać wodą jamę ustną. Dobre są też plukanki,nici dentystyczne.
konto-usunięte
jeśli masz resztki jedzenia przez długi czas to mogą się rozwalić ;p