od puszek - lampa
Polubili:
basik1218
Zizaczek
Joshi_Core
zigzig1
SandraMagdaMagdalena
alexis95
madziula1228
Hazzaconda
gania013
pulsera
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zigzig1
witam jak można zrobić taką lampę? ile potrzeba takich zawleczek .czy w całości się robi takie koło czy pół koła a następnie drugą połowę ?pozdrawiam
zoom
Klej np kropelka , miska przezroczysta . Sklejasz tylko metalowe części puszki .
alexis95
ktoś wie jak to zrobić??