od puszek - lampa
Polubili:
alexis95
sliweczka77
pulsera
niczymSTAR
basik1218
SandraMagdaMagdalena
Joshi_Core
madziula1228
gania013
yankeegirl80
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zigzig1
witam jak można zrobić taką lampę? ile potrzeba takich zawleczek .czy w całości się robi takie koło czy pół koła a następnie drugą połowę ?pozdrawiam
zoom
Klej np kropelka , miska przezroczysta . Sklejasz tylko metalowe części puszki .
alexis95
ktoś wie jak to zrobić??