od puszek - lampa
Polubili:
gania013
basik1218
Hazzaconda
Nusia3000
SandraMagdaMagdalena
zigzig1
Joshi_Core
yankeegirl80
klaudiia_ks16
optymistyczna123
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zigzig1
witam jak można zrobić taką lampę? ile potrzeba takich zawleczek .czy w całości się robi takie koło czy pół koła a następnie drugą połowę ?pozdrawiam
zoom
Klej np kropelka , miska przezroczysta . Sklejasz tylko metalowe części puszki .
alexis95
ktoś wie jak to zrobić??