od puszek - lampa
Polubili:
niczymSTAR
basik1218
Hazzaconda
klaudiia_ks16
yankeegirl80
zigzig1
Joshi_Core
gania013
alexis95
sliweczka77
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zigzig1
witam jak można zrobić taką lampę? ile potrzeba takich zawleczek .czy w całości się robi takie koło czy pół koła a następnie drugą połowę ?pozdrawiam
zoom
Klej np kropelka , miska przezroczysta . Sklejasz tylko metalowe części puszki .
alexis95
ktoś wie jak to zrobić??