od puszek - lampa
Polubili:
kaooru
pulsera
SandraMagdaMagdalena
yankeegirl80
zigzig1
madziula1228
optymistyczna123
dig11
Nusia3000
Hazzaconda
oraz 8 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























zigzig1
witam jak można zrobić taką lampę? ile potrzeba takich zawleczek .czy w całości się robi takie koło czy pół koła a następnie drugą połowę ?pozdrawiam
zoom
Klej np kropelka , miska przezroczysta . Sklejasz tylko metalowe części puszki .
alexis95
ktoś wie jak to zrobić??