oj chciałabym
Polubili:
emily06
zuzka52
karola7127
mani504
Martuska2094
anulka1996
sawcia24
Klaudusiaaaa
izabellakulhawik
Milky_Way
oraz 68 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasia2334
ja też dostawalam 13lat temu gdy mój mąż był moim chłopakiem A teraz budzik na 6 i po chleb lecę .nie ze narzekam ale czasami brakuje mi tych zalotow
konwalia90
Nie chwaląc sie ja dostaje takie smsy :D :P