oj chciałabym
Polubili:
Hime321
dj862
alexa123w4
Zmiiano
basiulka41292
galicjanka
OLAleksandra12
Ancia10
Patka6
madziula12
oraz 68 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasia2334
ja też dostawalam 13lat temu gdy mój mąż był moim chłopakiem A teraz budzik na 6 i po chleb lecę .nie ze narzekam ale czasami brakuje mi tych zalotow
konwalia90
Nie chwaląc sie ja dostaje takie smsy :D :P