oj chciałabym
Polubili:
Malinka90
wera_11
anulka1996
patrycjac11
olandg2001
misiaaalove12
Just_Friends_14
Karlenkaa
kinga552
edyta9528
oraz 68 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasia2334
ja też dostawalam 13lat temu gdy mój mąż był moim chłopakiem A teraz budzik na 6 i po chleb lecę .nie ze narzekam ale czasami brakuje mi tych zalotow
konwalia90
Nie chwaląc sie ja dostaje takie smsy :D :P