oj chciałabym
Polubili:
cirrus6277
Klaudusiaaaa
izabellakulhawik
Darcia226
mani504
emileczkaa
Kot202
Margavette
kamila16
konwalia90
oraz 68 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasia2334
ja też dostawalam 13lat temu gdy mój mąż był moim chłopakiem A teraz budzik na 6 i po chleb lecę .nie ze narzekam ale czasami brakuje mi tych zalotow
konwalia90
Nie chwaląc sie ja dostaje takie smsy :D :P