oj chciałabym
Polubili:
misiaaalove12
alicjaptak123
sawcia24
olunia11191
gabubuuu
blondii96
Ancia10
basiulka41292
Kot202
anulka1996
oraz 68 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























kasia2334
ja też dostawalam 13lat temu gdy mój mąż był moim chłopakiem A teraz budzik na 6 i po chleb lecę .nie ze narzekam ale czasami brakuje mi tych zalotow
konwalia90
Nie chwaląc sie ja dostaje takie smsy :D :P