omomo <3
Polubili:
Lizaczek222
LiptonekHandmade
Vaniliiaa
berrymiss01
Zuzanna7
katie015
everdelayed
NStyles15
landrynka2
agaaga4410
Użytkownicy także przypinają:




























madzia16
45 <3 nie zamierzam przestawac kupywac :D
NOMIK2008
lovely najlepsze :)
nialslovu
ja uwielbiam lakiery <3
ool102
mam podobną kolekcję :D 62 sztuki .
Nietulis
Gratuluję kolekcji. Ja używam zawsze tylko jednego lakieru, bezbarwnej odżywki :')
mumia
ładna kolekcja :)
kasiuniabe
O_O
Lechiapany
ja swoich nie licze leżą w ciężkim pudle ale pewnie tez coś koło tego :d