:oo
Polubili:
Margavette
thenameless2110
atram1a
kietlinek
truskafffka_
CPTowca_PL
SERDECZNEJP
natt_
MoviexD
monia13031998
oraz 15 innych użytkowników
2002marta
Przeszłabym. Ja jedynie bym się bała po deskach przejść. :)
Samanta123
Ja tam chce
oliwia345
super
decor
czy wie ktoś gdzie to się znajduje z góry dziękuję :)
monika2047
idziemy, gorzej jak by byly deski to w życiu bym nie poszla:)
Magia22
Lekko.:) Gorzej, gdyby most miał dziury co jakiś czas- tu już bym się zastanowiła.
rewelka000
idę! :D
Szabora
A ja bardzo chętnie ;)
thuglifekcpx3
dajcie milion i przejde ^^
zuzalikeit
chyba jednak nie idziemy ;)
Użytkownicy także przypinają:













![[Official Video] Rather Be ...](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0342/thb_0054.jpg)


![[Official Video] La La Latc...](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0328/thb_7528.jpg)
![[Official Video] White Wint...](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0348/thb_0296.jpg)










Zaloguj się, aby dodać komentarz.