OPIS ZBĘDNY...
Polubili:
Angelikaa3
Tomori
oliw_dko
jmj
reinacielo
misha12
wioolqa
qbik89
userkate
Just4Me
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























SlodkaBuntowniczka
Jaki szczęśliwy :) To najważniejsze :)
mala1600
Sama przygarnęłam suczkę ze schroniska. Nie wielka - 6,5 kg małe kundelkowe szczęście. Wdzięczna zapatrzona w człowieka mała istotka :)
kornafel21
najważniejsze żeby trafiały na dobrego człowieka
nikola878
Psiaki przygarnięte ze schroniska, to niesamowicie wdzięczne psy. Sama mam już dwa i nie opuszczają mnie na krok :)
Truskaweczka_22
Dziwisz się...