OPIS ZBĘDNY...
Polubili:
Shina02
marteczka07
patauszek1
misha12
Angelikaa3
oliw_dko
wiolaaxx
Tomori
martula91
qbik89
oraz 31 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























SlodkaBuntowniczka
Jaki szczęśliwy :) To najważniejsze :)
mala1600
Sama przygarnęłam suczkę ze schroniska. Nie wielka - 6,5 kg małe kundelkowe szczęście. Wdzięczna zapatrzona w człowieka mała istotka :)
kornafel21
najważniejsze żeby trafiały na dobrego człowieka
nikola878
Psiaki przygarnięte ze schroniska, to niesamowicie wdzięczne psy. Sama mam już dwa i nie opuszczają mnie na krok :)
Truskaweczka_22
Dziwisz się...