dzika123

dzika123

Dodane 3.01 o 17:30
Obserwuj
piękna bluza <333

piękna bluza <333

Zgłoś naruszenie

mierzejka

Zajebiiista. Ale oczywiście damskich nie ma, jest tylko szara (już tylko na preoder.pl) z logiem D2 też fajna :D. Ale tą i tak chyba kupie. Najwyżej bd chodzić jak w worku :D

 |  4.02 o 19:45  

31maj5marta

wyjeb*na w kosmos <3

 |  5.01 o 13:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: